Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

AGL travel - jeďte jinam než každý

AGL travel - jeďte jinam než každý

Ploskovická 959/19
184 00 Praha 8
Telefon: 222 231 210
Web: http://www.agltravel.cz
Email: rezervace@agltravel.cz

 

Česká cestovní kancelář AGL travel si Vám dovoluje představit širokou škálu svých produktů pro letošní rok: převážně letecké poznávací a pobytové zájezdy do netradičních destinací, ale i do oblíbených odpočinkových míst nejen u moře. CK nabízí kompletní služby pro skupiny a kolektivy, stejně tak i pro individuální turisty: víza, letenky, autobusové jízdenky po Evropě, samostatné ubytování v zahraničí.

Věříme, že Vás nabídka zaujme a naše zájezdy Vás odvedou od starostí všedních dnů.

JEĎTE JINAM NEŽ KAŽDÝ - LETECKÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Nechte se okouzlit krásami Ruska a navštivte s námi PETROHRAD nebo MOSKVU. Vybrat si můžete zájezd s plným programem, vstupy a průvodcem v ceně nebo klasický eurovíkend. . V nabídce máme i další evropská města. Neváhejte nám proto napsat pro konkrétní nabídku.

Petrohrad - Petrodvorce
Foto: Petrohrad - Petrodvorce

Vychutnejte si jedinečnou poznávací cestu po Hedvábné stezce s návštěvou měst z Pohádek tisíce a jedné noci - TAŠKENT, SAMARKAND, BUCHARA, CHIVA. Naprosto nevšední dovolenou zažijete v daleké SIBIŘI u jezera BAJKAL v zájezdu Sibiřská rapsodie. Poznávat s námi můžete i země jako je Arménie a Gruzie. Novinkou je také zájezd Kyrgyzstán – Kazachstán. Zájezdy jsou vždy s českým průvodcem a bohatým programem v ceně zájezdu.

Uzbekistán - Samarkand - Náměstí tří mešit
Foto: Uzbekistán - Samarkand

Těšit se můžete také na jedinečné pobyty na panenském pobřeží Jižní Albánie v letovisku Saranda. V této destinaci je připraveno velké množství fakultativních výletů, které Vám umožní lépe poznat místo. Oblíbený je poznávací okruh jižní Albánií s příletem na Korfu, připravený speciálně na termíny letních prázdnin. Novinkou jsou také pobyty na severu Albánie v letovisku Drač (Durres) a Golem. Doporučujeme Hotel Klajdi Resort****.

Albánie - Saranda
Foto: Jižní Albánie - Saranda

ODPOČINEK A RELAXACE - POBYTOVÉ ZÁJEZDY U MOŘE
Kromě uvedených výjimečných míst, jako je Albánie nebo Madeira, jsou připraveny i pobytové zájezdy do obvyklejších destinací odpočinku: Malta, Korfu, Kréta, Itálie, Rakousko, Francie. Ve Slovinsku a Maďarsku se můžete nechat hýčkat v termálních lázních nebo si odpočinout u golfu. 

Velmi populární jsou zájezdy pro aktivní zájemce, kteří si rádi užijí výlety a sportovnější program, jako je jeep safari na Maltě, jízda na čtyřkolkách, nebo noční párty na ostrově.

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY
V nabídce pro zimní období máme každoročně připraveny také lyžařské zájezdy do Rakouska, Itálie nebo Francie. Samozřejmostí je nabídka pobytů v termínech jarních prázdnin.

SLUŽBY
Celoročně vám nabízíme služby pro individuální turisty a korporátní klientelu – od obchodních cest po tematické zájezdy. V zimním období nabízíme zájezdy za teplem a exotikou. Zbavíme vás starostí se zajišťováním vaší cesty. Obstaráme za vás pozvání, vízum, letenky, autobusové i železniční jízdenky za nejvýhodnější ceny. Celou akci vám připravíme na míru dle vašich přání.

Pořádáme také tematicky zaměřené zájezdy pro agro sektor – např. Rakousko, Petrohrad, Itálie, Arménie, Gruzie, Kazachstán, Rumunsko, Srbsko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko.

Vše pro vaši komfortní dovolenou.

ČLÁNKY CK:
Aktuální informace ohledně cestování do Řecka v létě 2020
Madeira - pozvánka na slavnosti a festivaly
Albánie a Korfu - kombinovaná dovolená
Malta – ostrov slunce a medu
Turecko - pobyty s vůní čaje a kávy
Albánie - jeďte na dovolenou k moři jinam než ostatní!

Další kontakty

Telefon: 800 222 210

Mobil: 602 330 913

www.HoryMore.cz

Naše fotografie

 
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.